KÜRDİSTAN’A BOMBA YAĞDIRANLARIN AİLELERİ AÇLIKTAN ÖLECEK

KÜRDİSTAN’A BOMBA YAĞDIRANLARIN AİLELERİ AÇLIKTAN ÖLECEK

Kürdistan dağlarını bombalayan, şehirlerini cezaevine çeviren  askerlerin aileleri akrabaları dostları, kürt katliamına sevinenlerin AKP ve MHPlilerin her şeyi hedefimizdir. Faşist Türklerin havasını kirletip hastanelik edecek evini barkını ateşe verip işyerlerini ve arabalarını yakarak ekonomik olarak çökertteceğiz. Kurt dölünden olan soysuzun soyunu kurutmak biz Kürtlere nasip olacaktır. Nesilleri tükenene kadar başlarına bela olacak huzur ve rahat vermeyeceğiz. Patron yada işçi zengin ve fakir köylü kentli fark etmez. Faşist Türklüğün hemen her şeyi  dünyanın neresinde olursa olsun hedefimiz olacaktır. Göz yaşlarına bakmayacağız. Ölümümüze sevinenleri unutmayacağız.  ülkemizi işgal eden şerefsizleri ve destekleyenleri affetmeyeceğiz. 

Türk ordusunda görev yapan inisiyatifin doğal üyelerine açıkça çağrımızdır.

Şu an orduda askerlik yapan kürtler; O namussuz  komutanları öldürün. Baş katil olan Hulusi akar ve uzaman çavuşlar astsubaylar yüzbaşılar başta olmak üzere  yetkisi her ne olursa olsun o komutanları öldüren Kürt, ulusumuzun özgürlüğü yolunda kahraman olacaktır. Kürde küfür eden hakaret eden işkence eden operasyonlara katılan her türk erinde hakeza vurulması   ulusal  görevdir. Türk ordusu düşmandır. Düşmanı düşman içinde her türlü yöntemle vurmak yakmak ve orduyu dağıtmak psikolojilerini bozmak bir tetik kadar yakınınızdadır.  Cebinizdeki çakmak içtiğiniz sigaranın közü  bir karakolu yerle bir edebilir. Yemeklerine bir şeyler koyun gece nöbetlerini kabusa çevirin. Bir intikamda siz alın.

Köyleri yakıldığı için  metropollerde büyüyen kadınlar erkekler yaşlılar ve gençler;  Susan ölmüştür. Ölmeyin bir kıvılcımda siz yakın faşist türklüğe haddini bildirin bir zararda siz verin. Gece camlarını kırın arabalarını yakarak canlarını acıtın.  İş yerlerini  ateşe vererek onları aç bırakın gezi  alanlarını dumanlarla kaplayın, namussuz çocuklarının bizlere çektirdiklerini burunlarından getirelim.

Dağlarımız bombalanıyor uçaklar abelerimiz ve ablalarımızın üstüne kan kusuyor.  Kardeşlerimiz cezaevlerinde aç bedenlerini ölüme yatırıyor. Bize ölüm bize açlık bize ülkesizlik dayatılıyor. Sefalet rezalet yoksulluk reva görülüyor. Türkiyenin her  tarafına kimi yoksulluktan kimi kaçarak kimi ekonomik zorluklardan giderek yaşayan tüm kürtler gün namus şeref özgürlük intikam günüdür. Ne yapayım deme faşistlere bir zararda sen ver. Günde onlarca arabanın lastiğini keserek hem huzurlarını boz hemde ekonomik zarar ver. Yakılacak ne varsa köküne kibrit çak.

Yakma Ayrıntıları;

26.04.2021 Osmaniye Toprakkale ilçesinde MHP’lilere ait bir geri dönüşüm fabrikası.

25.02.2021 Antalya Aksu ilçesinde faşist türklere ait bir Çekirge Üretim Merkezi.

26.04.2021 İstanbul Esenler’de AKP’lilere ait 15 işçi koyteyneri.

24.04.2021 Osmaniye’den İstanbul’a giden faşist türke bir yolcu otobüsü.

24.04.2021 Osmaniye Kadirli ilçesinde  MHP’li şahsa ait bir minibüs.

24.04.2021 Amasya’da AKP’li Mehmet Geriş’e ait iki katlı ahşap ev.

24.04.2021 Bursa İnegöl ilçesinde iki baraka.

24.04.2021 Mersin Çilek mahallesinde MHP’li şahsa ait bir dükkan.

24.04.2021 Mersin Tarsus ilçesinde MHP’li şahsa ait bir ev.

25.04.2021 İzmir’de AKP’li şahsa ait bir araç.

25.04.2021 İzmir’de türklerin huzurunu bozmak için faşistlere ait bir ev.

24.04.2021 Mersin Balık pazarında faşist türklerin balık lokantası.

24.04.2021 Afyonkarahisar’da AKP’li şahsa ait iki katlı ahşap ev ateşe verilmiştir.

                                                                                                  ATEŞİN ÇOCUKLARI İNİSİYATİFİ

                                                                                                          27.04.2021