KIRIKKALE VE KOCAELİ’Yİ ATEŞ TOPUNA ÇEVİRDİK

    KIRIKKALE VE KOCAELİ’Yİ ATEŞ TOPUNA ÇEVİRDİK

Cizre, Sur, Nusaybin, Gever, Efrîn, Serêkanîye ve yakıp yıktığınız her bir toprak parçamız için Türk şehirlerini ateş topuna çevireceğiz. Eğer Kürdistan’da her türlü vahşet mubah görülüyorsa biz Kürtlerin de türk şehirlerinde bu vahşete karşı her türlü yol ve yöntemle cevap verme hakkımız vardır.Ya Kürdistan defolup gideceksiniz yada hergün bu ateşinde yakıcılığında kavrulacaksınız.

  Kocaeli İzmit ilçesinde Sanayi Sitesinde bulunan faşist Cabbar Kırgüdü’ye ait Mercanlar Otomotiv yedek parça dükkanı ve 6 işyeriyle birlikte 15 aracı özel bir yöntemle ateşe vererek kullanılmaz hale getirdik. Ateş topuna çevirdiğimiz sanayi sitesinde Kürt düşmanlarına büyük bir maddi zarar verilmiştir. Aynı zamanda Kırıkkale Yahşihan ilçesinde Irmak Dinlenme Tesisleri içerisinde bulunan 3 tırı içindeki malzemelerle birlikte ateşe vererek küle çevirdik. Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak üzerinize gelecek ve yaşam alanlarınızda ülkemizde bize yaşattıklarınızın hesabını sormaya devam edeceğiz.

Yakma Ayrıntıları;

01.03.2022 Kocaeli İzmit ilçesinde sanayi sitesindeki 7 işyeri ve içerisinde bulunan 15 araç özel bir yöntemle ateşe verilerek küle çevrilmiştir.

01.03.2022 Kırıkkale Yahşihan ilçesindeki Irmak dinlenme tesislerinde bulunan Kürt düşmanlarına ait  3 tır ateşe verilmiştir.

                                                                                                   Ateşin Çocukları İnisiyatifi

                                                                                                             03.03.2022

Telegram; https://t.me/atesincocuklariinisiyatif