ZİNDANLARDA ÖLDÜRÜLEN KÜRT’LERİN İNTİKAMI İÇİN TÜRK ŞEHİRLERİNDE HESAP SORUYORUZ

ZİNDANLARDA ÖLDÜRÜLEN KÜRT’LERİN İNTİKAMI İÇİN TÜRK ŞEHİRLERİNDE HESAP SORUYORUZ

Ölüm kampalarına çevirdikleri zindanlarda her gün Kürtlere hakaret, tehdit, taciz ve tecavüz ederek öldüren bu namussuz Türk cellatlarından hesap sormak biz Kürt’lerin namus ve şeref borcudur. Türk devletinin her türlü zulmüne karşı tutsak bedenleriyle direnen abi ve ablalarımızın öldürülmesini ancak bulunduğumuz yerde harekete geçerek durdurabiliriz. Katil devletin paralı imamlarının zindanlarda katlettiği insanlarımızın cenazelerine hakaretini kabul etmemeli, cenazelerimizin bedenlerine kirli ellerini sürmelerine izin vermemeli ve Kürdistan’a sokmamalıyız. Dinden, imandan yoksun imam kılıfına girmiş bu paralı sahtekarların arkalarında namaz kılmamalı, teşir etmeli ve hesabını sormalıyız. Kürtler olarak öldürülerek bitirilemez, korkutulamaz ve teslim alınamayız. Bunu Eskişehir, Antalya, İstanbul, Konya ve Edirne’de faşist Kürt düşmanlarına ait birçok yeri ateşe vererek gösterdik. Kendisine Kürdüm, yurtseverim, onur ve şeref sahibiyim diyenleri başlattığımız Çöktürme hamlesine katılmaya çağırıyoruz.

Yakma Ayrıntıları;

07.04.2022 Konya Karatay İlçesi Mar-San Sanayi Sitesi’nde Akp’lilere ait Viva Plast Geri Dönüşüm fabrikası ateşe verilmiştir.

07.04.2022 Edirne’de hurda deposu alanı intikama yeminli Kürtler tarafından ateşe verilmiştir.

08.04.2022 İstanbul Avcılar ilçesinde Mesleki Anadolu Lisesi Kürtlerin asimilasyon edilme politikalarına karşı yakılmıştır.

11.04.2022 Antalya Muratpaşa ilçesinde faşist türklerin huzurunu bozmak için sazlık alan ateşe verilmiştir.

10.04.2022 Eskişehir Mihalıççık ilçesinde Kürt düşmanı  N.K.’ya ait evin garajında bulunan traktör, otomobil ve ilaçlama makinesi yakılarak küle çevrilmiştir.

                                                                                                          ATEŞİN ÇOCUKLARI İNİSİYATİFİ

                                                                                                                            13.04.2022

Telegram;https://t.me/atesincocuklariinisiyatifi