DÜŞMAN ÇÖKÜŞ VE ÇÖZÜLÜŞ AŞAMASINDADIR

Gazeteci; Elimizde baya sorular var aslında size sormak istediğimiz birçok sorular var. Biliyoruz zamanınızda kısıtlı. Bu konuda artık bizde size son sorumuzu sormak istiyoruz. Son sorumuzda 2022 yılı içerisinde nasıl bir mücadele içerisinde olacaksınız? Ve ateşin çocukları inisiyatifi ne sempati duymuş doğal üyeleri sevenlerine ne gibi bir çağrıda bulunmak istersiniz?

Ateşin Çocukları İnisiyatifi; Düşman büyük bir propaganda ve algılarla büyük başarılar elde ettiğini iddia etmektedir. Bunlar hepsi yalandır. hayaldir hülyadır boş beradayi sözlerdir. Düşman çöküş ve çözülüş aşamasındadır.Bizde Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak kırda, kentte, sokakta, fabrikada, manavda, evlerde, işyerlerinde yaşamın bütün alanlarında Şeyh Sait döneminden başlayarak geliştirdikleri bütün soykırımların intikamını almak kadar, Cizre, Sur, Nusaybin, Şırnak, Efrin, Şengal, Mexmur, Ankara garında katledilen devrimci ve demokratlar yurtseverlerin intikamını  almak kadar. Düşmanın yaşadığı her alanda çöküşe mahkum edeceğiz.

                                                HERKES İNİSİYATİFLİDİR

  Kürt’lerin dağlarını bombalayan ekonomisini talan eden Kürdün bütün zenginliklerini çalan bu faşist rejime karşı bu soykırımcı, asimilasyoncu rejime karşı onu destekleyen toplumun her alanda ekonomisini hedeflemeye devam edeceğiz. Herkes bu konuda rahat olsun. Herkes bu konuda bilinçli olsun. Herkes bu konuda sorumluluk sahibi olsun. Herkes inisiyatiflidir. Vicdanı olan onur ve namusu olan yüreğinde ülke, ulus sevgisi olan düşmanın acı çektirdiği herkes bu faşizme karşı olduğu her alanda bir şeyler yapmalıdır. Büyük veya küçük demeden düşmana bir zarar vermelidir. Kürt’ler kahrolsun Kürt’ler, kahrolsun Kürt’lerin mücadelesi diyen herkesi kahır u perişan eyleyelim. Düşman çok fazla propaganda yapmış olabilir bir çok yeri kamera ve Mobese ile donatmış olabilir.Fakat  yüzünüzü kapatmak ona karşı yeterlidir. Girdiğiniz yerden çıkarken birkaç yer dolanmanız yeterlidir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde her gün onlarca yer yakıyoruz. Düşmanın bütün mobese ve kamera sistemlerine polis ve bekçi sistemlerine karşı yine de kesintisiz eylem çizgisini izliyoruz. Kimse bu konuda düşmanın geliştirdiği algı operasyonlarına kanmamalıdır. Düşman zayıftır, düşman güçsüzdür, düşman kördür. Belli düzeyde tedbir almak her yerde düşmanı çöküşe götürebilir yeter ki iddialı olalım yeter ki ısrarcı olalım yeter ki intikamcı olalım. Bu temelde de 2021 28 Temmuz’unda başlattığımız 1 Ağustos’ta ilan ettiğimiz Çöktürme Hamlesini 2022 yılında büyük intikam yılı haline getireceğimizi herkesi de bu çerçevede elinden ne geliyorsa Kürdistan’da veya  Türkiye’de fabrikada veya sokakta dışarda veya evde birşeyler yapmaya davet ediyoruz. Herkes bu konuda inisiyatiflidir. Herkese bu temelde başarılar diliyorum.

Gazeteci; Bizde teşekkür ediyoruz. Gerçekten böyle bir süreçte bizi kabul ettiğiniz için ve bize güvendiğiniz için aslında sorularımızı cevapladığınız için tekrardan teşekkür ediyoruz. Ateşin Çocukları İnisiyatifi; Biz teşekkür ediyoruz. Sağolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz