İŞGALCİLER VATANIMIZDAN DEFOLUNCAYA DEK DURMAYACAĞIZ

Temmuz ayı içerisinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Marmaris Turizm Meslek Yüksekokuluna bağlı Uygulamalı Oteli ateşe verdik. Bu yakmada otel kullanılamaz hale getirilirken etrafta bulunan birçok araç da maddi zarara uğratıldı.

Tekirdağ’da ise birçok tekne ve yat hedef alınarak savaşa ekonomik destek veren turizm alanları ateşimizden payına düşeni almıştır.

Aynı zamanda Kürt düşmanlığı yapan faşistlere ait fabrika, işhanı, römork ve inşaat malzemeleri inisiyatifimizin intikam ateşinin hedefi olmuştur. Bu yakmalarda sermayedarlara ve faşistlere ait birçok yer kullanılamaz hale getirilirken, büyük maddi zarar verilmiştir. Ülkemizin işgaline ve sömürülmesine destek veren her mekan, yer, kurum, kuruluş ve kişiler Ateşin Çocukları İnisiyatifi’nin gazabına uğrayacaktır.

İşgalcilerin şehirleri Kürt’lerin intikam ateşiyle kasıp kavrulacaktır. Türkiye metropollerinde yaşamak zorunda bırakılan Kürt’ler Kürdistan topraklarında yaşatılanların hesabını sorma hakkına sahiptir. 

Bağda, bahçede, inşaatta, fabrikada, atölyede, işyerinde çalışan işçi, taksici, memur, aşçı herkese inisiyatiflidir. İntikam andından yana olan ve hesap sormak isteyen herkes harekete geçerek inisiyatif sahibi olmalıdır. Elinizdeki çakmakla, sopayla, taşla, bıçakla faşist türklüğe boyun eğmediğimizi gösterebilirsiniz.

TEMMUZ AYI BİLANÇOSU

TEKNE VE YAT                        :15

OTEL                                     :1

FABRIKA                                :1

RÖMORK                                :1

INŞAAT MALZEMELERI        :1

TOPLAM                                :19 YAKMA GERÇEKLEŞMİŞTİR.

ATEŞİN ÇOCUKLARI İNİSİYATİFİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz